kkllyy: (Default)
[personal profile] kkllyy


Мені здавалося, що в матеріалі "АТО - ми дражнимо ведмедя" я пояснив усе. Та оскільки "зрада" з приводу боїв під Авдіївкою шириться новими й новими колами і оскільки духман бражки і звуки балалайки у тих хвилях чуються все відвертіше, мушу повторити ще раз.

1. Вся операція навколо Авдіївки почалася з того що МИ зайняли промзону Авдіївки, МИ закріпилися на нових позиціях, МИ взяли під вогневий контроль авторозв'язку біля Ясинуватої і МИ створити пекучий геморой російському командуванню.

Те, що відбувається зараз - від роду-віку носило назву "контрудар противника на новоздобуті позиції". При цьому потивник мусить збирати на ділянці атаки сили мінімум 3 до 1 і нести втрати 3-5 до одного нашого. Можливо й більше.

2. Від 20 березня наші позиції під Авдіївкою гасять всіма можливими калібрами, аж до Піонів та Гіацинтів включно, з одним і тим самим результатом - противник щоразу з відмашкою здобуває в рило і облизуючи юшку відповзає на попередні. Очевидно, стається так через правильне інженерне обладнання наших позицій, грамотну організацію вогню і чітке керівництво діями наших військ.

Ба-більше. За моїми даними, поруч з позиціями уже сконцентрований значний наш резерв - хлопці від наснаги гризуть приклади і благають дати їм живого москаля. Наразі резерв не задіювали - отже потреби не виникало.

І це - не єдине, що вже приготувало бойовикам наше командування.

3. Війна це завжди офензива та дефензива. Якщо навіть станеться так, що в силу значної переваги в силах, критичної руйнації наших укріпленнь, або діяльності панікерів-зраднюків з убивання бойового духу наших військ, кацапи захоплять Авдіївську промзону - нічого страшного не станеться. Ми всього лише повернемося до ситуації станом на Новий рік.

Це буде називатися "здійснили локальний наступ, спровокували противника на жагучу контратаку і завдали ворогові значних втрат".

Невдовзі просунемося десь іще і знову завдамо. І так до останього терориста ДиРи.

4. Якщо ми втримаємо ці позиції і примусимо бойовиків відступити - сміливо святкуйте перелом у цій війні. Це означатиме що Пуйло - здувся. Що переламати ситуацію йому більше нічим.

Це ще буде не перемога. Але це буде її наближення.

Суттєве наближення.

Якщо ж у ваше серце таки проникає зрада, якщо вас гнітить страх, якщо ви з тривогою вдивляєтеся в майбутнє, маю нагадати, найкращий засіб у боротьбі зі зрадою - взяти 500 грн і більше, дійти до банкомату і відпривити на рахунок котрогось із волонтерів.

Кажуть особливі терапевтичні властивості має перелічування коштів на ФОНД Дианы Макаровой - бо я там працював на початку війни і взагалі з ними давно дружу. :)

Так - переможемо.

Дмитро Вовнянко

Кстати, российско-террористические войска инфу подтверждают:Profile

kkllyy: (Default)
Oleksiy

April 2016

S M T W T F S
     12
345678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 12:52 am
Powered by Dreamwidth Studios